loader
Hakkımızda

Biz Kimiz ? Neler Yaparız?

Hakkımızda

Bulunduğu sektöre yön veren, yenilikçi sistemlere yatırımlarıyla öncülüğü üstlenerek kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız baba mesleği olarak 50 yıllık tecrübeye sahip olup 2019 yılında Cihangir SÖNMEZ tarafından kuruldu. Kurulduğu günden bugüne inovasyonu yönetim felsefesi olarak benimseyen Dijital Klişecilik uzun yıllardır müşterilerine hizmet veriyor. Oluklu ve esnek ambalaj, etiket sektöründe bulunan tüm firmalara hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Misyonumuz

Kurumsal birikimi, uzman ekibi ve ileri teknolojilerle müşterilerine katma değeri yüksek, güvenilir ve kaliteli bilişim çözümleri sunmak,

Özelliğimiz

Uzun yıllara dayanan bilgi birikimiyle geliştirilen çözüm sağlam, dayanıklı ve tüm Kuzey Klişe Flekso Baskı Yazıcılarında kullanılabilir.
top